Členské

Členské činí 350 Kč na pololetí (70 Kč na měsíc). Pokud je to ve Vašich silách, prosím plaťte členské pololetně. 

Z členského se platí veškeré výdaje, které jsou na schůzkách (pastelky, papíry, odměny pro děti, apod.) a dále se z něj nakupují věci na Mozolovou burzu.  Celé členské jde zpátky dětem :-) 

 

Víkendovky

Víkendovky nebo jednodenní výlety bývají 1-2x do měsíce. Bližší informace o akci děti dostávají vždy na schůzce na papírku. Tyto informace budou zveřejňovány i na těchto webových stránkách. 

 

Mozoly - Pumoly

Mozoly jsou naše oddílová měna. Pumíci už nemají jen obyčejné mozoly, ale tzv. Pumoly. Tyto penízky děti dostávají za docházku, pamatováka, hry apod.  Za tyto našetřené penízky si na závěrečné Mozolové burze nakupují, co je jim libo.

 

Mozolová burza

Mozolová burza je místo jedné schůzky. Na burzu si Pumíci donesou všechny našetřené Pumoly a za ně si nakoupí co se jim bude líbit. Když je více zájemců o jednu věc, tak se tato věc "draží" jako na aukci.

V minulosti to byly např. tyto věci: 

- lana, ešusy, maskáčové oblečení, buzoly, kompasy, mapy, baterky, ...

- deskové hry

- plyšáčky, autíčka, náklaďáky, panenky, ...

- mp3, dvd s pohádkama

- knížky

- voňavé svíčky, keramické sošky, voňavky, zvonečky, ...

- a další rozmanité věci

 

Pamatovák

Pamatovák je hra na trénink paměti, kterou používal Jaroslav Foglar a my v ní pokračujeme. Je to nějaká věc, kterou dětem řekneme na konci každé schůzky. Jejich úkolem je nikam si tuto věc nezapsat, a i přes to ji donést na příští schůzku. Komu se to podaří, dostane 10 mozolů. Kdo nedonese, nedostává žádné mozoly a o žádné nepřichází.

 

Mozková rozcvička

Trvá jen několik minut. Rozdáme Vám na schůzce nějaké bludiště, osmisměrku, křížovku, šifru či nějaký úkol a kdo jej splní, dostane 1-10 mozolů, podle toho, jak dobře či rychle jej splnil.